KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824552

nr 1382 4552

Louis Renzoni

(f. 1952), USA

Oljemålning, Louis Renzoni (f. 1952), USA, "Generous Minded". Signerad och daterad a tergo 1985, akryl på duk, 178x107 cm, oramad

Louis Renzoni, amerikansk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:14:03

26/2 13:00:12 1      Vinnande bud

Louis Renzoni

Läs mer om Louis Renzoni